Odpust Parafialny
poniedziałek, 27-04-2026
W niedzielę, 26 kwietnia odbył się Odpust Parafialny ku czci naszego patrona – Świętego Wojciecha. Mszy świętej przewodniczył ks. Adam Szczaniecki, proboszcz parafii w Konarzewie, za co serdecznie dziękuję.
Tego dnia nasze bractwo kurkowe – po raz pierwszy oficjalnie w naszym kościele – zaprezentowało swoją obecność i zaangażowanie w życie parafii, co było dla nas wszystkich wyjątkowym przeżyciem. Po zakończonej mszy świętej członkowie bractwa przygotowali też niespodziankę - strzelanie dla wszystkich chętnych.
Słowa wdzięczności kieruję do strażaków z OSP KSRG Boruja Kościelna, którzy jak zawsze byli obecni i dali piękne świadectwo służby oraz oddania wspólnocie.
Dziękuję również wszystkim osobom, które z ogromnym sercem przygotowały poczęstunek – Wasza praca i troska stworzyły wyjątkową atmosferę tego dnia.
Ogromne podziękowania należą się także wszystkim parafianom i gościom za tak liczne przybycie, wspólną modlitwę i świętowanie. Dziękuję pocztom sztandarowym oraz każdemu, kto włączył się w przygotowanie tego święta.
Proboszcz.































































































